Było fajnie traktował mnie po partnersku Najlpsze Dziwki

Informacje

Dodany: 2018-03-12
Kategoria: blog

Tagi dla artykułu
Było fajnie traktował mnie po partnersku Najlpsze Dziwki

Niemal ślepa poszłam do łazienki, z trudem wierząc w to, co się stało... To była Ewa, którą namówili, żeby dała mi się wylizać.

Gdzieś pod koniec „zabawy” skierowano ku kolejnej osobie. Cały czas byłam na podłodze, na czworakach albo klęcząc przed którymś z kolegów. Ja jestem obok - dodał uspokajająco.

Ale dotarły do mnie rosnące głosy zachwytu chłopaków. Opadłam w tył na Mateusza, który delikatnie głaskał mnie po włosach i twarzy. Poczułam, że moje piersi są na widoku publicznym.

Jezu, takich ciarek nigdy nie miałam! Musiał poprawić węzeł i mocniej zawiązać, bo najpierw zawiązał krzywo i za słabo. - zapytałam, śmiejąc się i ściskając je delikatnie w dłoniach.

Kumple wokół nie kryli pożądliwych spojrzeń kierowanych na mój biust. Mateusz wziął na bok Jarka - gospodarza i gdzieś z nim na chwilę wyszedł. Po chwili poczułam rękę Marka na pośladku, ale z uśmiechem ją uderzyłam.

Kolejny taniec erotyczny wykonywałam ja. Zaczęłam się poruszać, demonstracyjnie zasłaniając obraz filmu porno. Inna para, Ewa i Wojtek odstawili prawdziwie erotyczny taniec, na moment ukazując pełne piersi dziewczyny. W końcu usiedliśmy w rogu, by odpocząć.

Ale były też dziewczyny, które piły symbolicznie. Przez kilka godzin tańczyliśmy i gadaliśmy. Nieraz rozmawialiśmy, że możemy pójść nawet dalej.

Było fajnie, traktował mnie po partnersku. Najlpsze Dziwki kraków, fotki dziwki szczecin, erotyczne spotkania rosyjskie dziwki w warszawie, napalone dziwki wrocław piękne kobiety nago wiejskie dziwki katowice. Tak jest i w tym przypadku.

To tylko alternatywa skierowana głównie dla osób samotnych. Dzięki wyszukiwarkom (na witrynach) można wyselekcjonować tylko interesujące nas seks anonse.

Top