Prywatne oferty towarzyskie

Informacje

Dodany: 2017-11-15
Kategoria: anonse erotyczne

Tagi dla artykułu
Prywatne oferty towarzyskie

Prywatne oferty towarzyskie

Telefon służy do dzwonienia, załatwiania ważnych spraw, niejednokrotnie pełni także funkcję kalendarza czy budzika. To jasne: dosłownie wszystkie profile kobiet są dokładnie sprawdzane, zatem naprawdę nie należy obawiać się, że jakakolwiek z propozycji seksualnych jest najzwyklejszym oszustwem. Bez najmniejszego cienia wątpliwości samotny mężczyzna może odnaleźć w tym serwisie internetowym niewiastę, która spowoduje, iż naprawdę nie będzie nawet przez sekundę żałować wydanych pieniędzy. Oczywiście istnieje również umieszczenia własnego ogłoszenia erotycznego - zarówno jeżeli w grę wchodzą anonse pań, jak i facetów.

Ja tam wole najpierw zapoznawać się z człowiekiem a potem z gejem. Ale nie bierz tego tak bardzo do siebie , nie nabijam sie z prywatne oferty towarzyskie Ciebie, raczej sam ze siebie. Ja nigdy nikogo jeszcze nie poznawałem w taki "internetowy" sposób. Chętnie jednak dam sie poznac tutaj , jesli i Ty dasz.

Myślę, że spotkanie nie najgorzej mi wyszło. Nie trząsł mi się głos, jak to bywało wcześniej przy kontaktach z kobietami. Może popełniłem parę gaf, jak np. mówienie z pełnymi ustami. Gdy już zjedliśmy, nie wiedziałem, co robić z rękoma, więc bawiłem się serwetką, sztućcami i słomką w szklance.

Mój pierwszy sex był z dojrzałą kobietą. Pamiętam, że bardzo waliło mi serce z emocji oraz przeszywał dreszcz podniecenia. Ciocia była po kielichu i była chętna do udzielenia mi tej pierwszej lekcji. Zaczęło się niewinnie, gdyż ciocia weszła pod kołdrę w opakowaniu. To mnie jeszcze bardziej podjarało. Powoli zacząłem dotykać ciocię, najpierw przez bluzkę i cienkie, brązowe rajstopki które ostro pocierałem swoim nabrzmiałym koniem. Potem inicjatywę przejęła ciocia i zabrała się za mojego konia, doprowadzając do obfitego wytrysku.

Rozluźniła uda, bym mógł zabrać spomiędzy nich głowę, ja jednak zinterpretowałem to inaczej i ponownie zacząłem przybliżać się twarzą w stronę jej łona. Odepchnęła mnie. Znów zrobiło mi się głupio, lecz nie dla tego, że Gaba nie chciała pozwolić mi dobrnąć do swej kobiecości, lecz dlatego, iż uświadomiłem sobie, że klęcząc przed nią masuję się dłonią wybrzuszeniu w spodniach. Siostra najwidoczniej chciała już kończyć zabawę, ja jednak nie mogłem tego tak zostawić. Kiedyś, to co zaszło między nami przed chwilą, byłoby dla mnie szczytem marzeń, lecz teraz czułem potworny niedosyt. Ta sytuacja zadziałała na mnie tak, jak piwo na alkoholika, który po wypiciu jednego czuje przemożną chęć sięgnięcia po następne, i jeszcze, i jeszcze. Pragnąłem więcej i więcej. Różowa cipka wciąż patrzyła na mnie spomiędzy rozchylonych lekko nóg Gaby, lecz ona, widząc, że wciąż z pożądaniem przyglądam się temu cudeńku, założyła nogę na nogę.

Szukam dziewczyny na poziomie. Cel towarzyski, zobaczy sie. Zapraszam panie do zamieszczania swoich anonsów w tym wątku. Oczekuję podstawowych informacji, wiek, waga, opis sylwetki, zainteresowania oraz krótkiego opisu oczekiwań. Mile widziane zdjęcie.

Zobacz więcej


foto
Prywatne sex oferty

Top